Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Alumiiniset elektrolyyttikondensaattorit > UML1V100MDD
UML1V100MDD
UML1V100MDD
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta UML1V100MDD luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero UML1V100MDD
Valmistaja Nichicon
Kuvaus CAP ALUM 10UF 20% 35V RADIAL
(Yhdysvaltain dollareina)
1000 pcs
Product parameter
Osa numero UML1V100MDD Valmistaja Nichicon
Kuvaus CAP ALUM 10UF 20% 35V RADIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 287088 pcs Tietolomake ML Series
Kategoria kondensaattorit Jännite - Rated 35V
Toleranssi ±20% Surface Mount Land Koko -
Koko / Dimension 0.197" Dia (5.00mm) Sarja ML
Ripple Current @ Low Frequency 18mA @ 120Hz Ripple Current @ High Frequency 43.5mA @ 10kHz
Arvioinnit - Polarisaatio Polar
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case Radial, Can
Käyttölämpötila -40°C ~ 85°C Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Valmistajan toimitusaika 18 Weeks
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 85°C Lead Spacing 0.079" (2.00mm)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) 0.236" (6.00mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) - Yksityiskohtainen kuvaus 10µF 35V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 1000 Hrs @ 85°C
kapasitanssi 10µF Sovellukset General Purpose