Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Alumiiniset elektrolyyttikondensaattorit > UPB2E470MHD1TO
UPB2E470MHD1TO
UPB2E470MHD1TO
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta UPB2E470MHD1TO luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero UPB2E470MHD1TO
Valmistaja Nichicon
Kuvaus CAP ALUM 47UF 20% 250V RADIAL
(Yhdysvaltain dollareina)
Get a quote
Product parameter
Osa numero UPB2E470MHD1TO Valmistaja Nichicon
Kuvaus CAP ALUM 47UF 20% 250V RADIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 4178 pcs Tietolomake Miniature Type Taping SpecPB Series Datasheet
Kategoria kondensaattorit Jännite - Rated 250V
Toleranssi ±20% Surface Mount Land Koko -
Koko / Dimension 0.492" Dia (12.50mm) Sarja UPB
Ripple Current @ Low Frequency 350mA @ 120Hz Ripple Current @ High Frequency 700mA @ 100kHz
Arvioinnit - Polarisaatio -
Pakkaus Cut Tape (CT) Pakkaus / Case Radial, Can
Muut nimet 493-4960-1 Käyttölämpötila -25°C ~ 105°C
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C Lead Spacing 0.197" (5.00mm)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) 1.043" (26.50mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) - Yksityiskohtainen kuvaus 47µF 250V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 5000 Hrs @ 105°C
kapasitanssi 47µF Sovellukset General Purpose