Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Alumiiniset elektrolyyttikondensaattorit > UPB2E471MRD
UPB2E471MRD
UPB2E471MRD
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta UPB2E471MRD luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero UPB2E471MRD
Valmistaja Nichicon
Kuvaus CAP ALUM 470UF 20% 250V RADIAL
(Yhdysvaltain dollareina)
Get a quote
Product parameter
Osa numero UPB2E471MRD Valmistaja Nichicon
Kuvaus CAP ALUM 470UF 20% 250V RADIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 5997 pcs Tietolomake PB Series Datasheet
Kategoria kondensaattorit Jännite - Rated 250V
Toleranssi ±20% Surface Mount Land Koko -
Koko / Dimension 0.984" Dia (25.00mm) Sarja UPB
Ripple Current @ Low Frequency 1.4A @ 120Hz Ripple Current @ High Frequency 2.8A @ 100kHz
Arvioinnit - Polarisaatio -
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case Radial, Can
Muut nimet 493-5496
UPB2E471MRD-ND
Käyttölämpötila -25°C ~ 105°C
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C Lead Spacing 0.492" (12.50mm)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) 2.047" (52.00mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) - Yksityiskohtainen kuvaus 470µF 250V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 5000 Hrs @ 105°C
kapasitanssi 470µF Sovellukset General Purpose