Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Alumiiniset elektrolyyttikondensaattorit > UPH2G330MPD
UPH2G330MPD
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta UPH2G330MPD luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero UPH2G330MPD
Valmistaja Nichicon
Kuvaus CAP ALUM 33UF 20% 400V RADIAL
(Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs10 pcs100 pcs500 pcs
1000 pcs2500 pcs5000 pcs
Product parameter
Osa numero UPH2G330MPD Valmistaja Nichicon
Kuvaus CAP ALUM 33UF 20% 400V RADIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 105197 pcs Tietolomake UPH SeriesMiniature Type Taping Spec
Kategoria kondensaattorit Jännite - Rated 400V
Toleranssi ±20% Surface Mount Land Koko -
Koko / Dimension 0.394" Dia (10.00mm) Sarja UPH
Ripple Current @ Low Frequency 330mA @ 120Hz Arvioinnit -
Polarisaatio Polar Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case Radial, Can Muut nimet 493-16995
UPH2G330MPD-ND
Käyttölämpötila -25°C ~ 105°C Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Valmistajan toimitusaika 18 Weeks
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C Lead Spacing 0.197" (5.00mm)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) 1.319" (33.50mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) - Yksityiskohtainen kuvaus 33µF 400V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 105°C
kapasitanssi 33µF Sovellukset General Purpose