Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Alumiiniset elektrolyyttikondensaattorit > UPH2W181MHD
UPH2W181MHD
UPH2W181MHD
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta UPH2W181MHD luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero UPH2W181MHD
Valmistaja Nichicon
Kuvaus CAP ALUM 180UF 20% 450V RADIAL
(Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs10 pcs100 pcs
500 pcs1000 pcs2500 pcs
Product parameter
Osa numero UPH2W181MHD Valmistaja Nichicon
Kuvaus CAP ALUM 180UF 20% 450V RADIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 34972 pcs Tietolomake UPH SeriesMiniature Type Taping Spec
Kategoria kondensaattorit Jännite - Rated 450V
Toleranssi ±20% Surface Mount Land Koko -
Koko / Dimension 0.709" Dia (18.00mm) Sarja UPH
Ripple Current @ Low Frequency 1.09A @ 120Hz Ripple Current @ High Frequency 1.635A @ 10kHz
Arvioinnit - Polarisaatio Polar
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case Radial, Can
Muut nimet 493-15600
UPH2W181MHD-ND
Käyttölämpötila -25°C ~ 105°C
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Valmistajan toimitusaika 18 Weeks Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Lead Spacing 0.295" (7.50mm) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Korkeus - Istuva (Max) 1.890" (48.00mm) ESR (Equivalent Series Resistance) -
Yksityiskohtainen kuvaus 180µF 450V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 105°C kapasitanssi 180µF