Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Alumiiniset elektrolyyttikondensaattorit > URS2G100MHD
URS2G100MHD
URS2G100MHD
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta URS2G100MHD luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero URS2G100MHD
Valmistaja Nichicon
Kuvaus CAP ALUM 10UF 20% 400V RADIAL
(Yhdysvaltain dollareina)
600 pcs
Product parameter
Osa numero URS2G100MHD Valmistaja Nichicon
Kuvaus CAP ALUM 10UF 20% 400V RADIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 163036 pcs Tietolomake Miniature Type Taping SpecURS Series
Kategoria kondensaattorit Jännite - Rated 400V
Toleranssi ±20% Surface Mount Land Koko -
Koko / Dimension 0.630" Dia (16.00mm) Sarja URS
Ripple Current @ Low Frequency 140mA @ 120Hz Ripple Current @ High Frequency 224mA @ 10kHz
Arvioinnit - Polarisaatio Polar
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case Radial, Can
Käyttölämpötila -40°C ~ 85°C Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Valmistajan toimitusaika 29 Weeks
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C Lead Spacing 0.295" (7.50mm)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) 0.650" (16.50mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) - Yksityiskohtainen kuvaus 10µF 400V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 85°C
kapasitanssi 10µF Sovellukset General Purpose