Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Alumiiniset elektrolyyttikondensaattorit > URS2G330MHD
URS2G330MHD
URS2G330MHD
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta URS2G330MHD luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero URS2G330MHD
Valmistaja Nichicon
Kuvaus CAP ALUM 33UF 20% 400V RADIAL
(Yhdysvaltain dollareina)
250 pcs
Product parameter
Osa numero URS2G330MHD Valmistaja Nichicon
Kuvaus CAP ALUM 33UF 20% 400V RADIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 60700 pcs Tietolomake Miniature Type Taping SpecURS Series
Kategoria kondensaattorit Jännite - Rated 400V
Toleranssi ±20% Surface Mount Land Koko -
Koko / Dimension 0.709" Dia (18.00mm) Sarja URS
Ripple Current @ Low Frequency 350mA @ 120Hz Arvioinnit -
Polarisaatio Polar Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case Radial, Can Käyttölämpötila -40°C ~ 85°C
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Valmistajan toimitusaika 31 Weeks Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Lead Spacing 0.295" (7.50mm) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Korkeus - Istuva (Max) 0.846" (21.50mm) ESR (Equivalent Series Resistance) -
Yksityiskohtainen kuvaus 33µF 400V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 85°C kapasitanssi 33µF