Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Alumiiniset elektrolyyttikondensaattorit > USR0J220MDD
USR0J220MDD
USR0J220MDD
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta USR0J220MDD luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero USR0J220MDD
Valmistaja Nichicon
Kuvaus CAP ALUM 22UF 20% 6.3V RADIAL
(Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs10 pcs100 pcs500 pcs
1000 pcs2500 pcs5000 pcs
Product parameter
Osa numero USR0J220MDD Valmistaja Nichicon
Kuvaus CAP ALUM 22UF 20% 6.3V RADIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 1576158 pcs Tietolomake USA, USR SeriesMiniature Type Taping Spec
Kategoria kondensaattorit Jännite - Rated 6.3V
Toleranssi ±20% Surface Mount Land Koko -
Koko / Dimension 0.157" Dia (4.00mm) Sarja USR
Ripple Current @ Low Frequency 34mA @ 120Hz Arvioinnit -
Polarisaatio Polar Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case Radial, Can Muut nimet 493-17284
USR0J220MDD-ND
Käyttölämpötila -40°C ~ 85°C Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Valmistajan toimitusaika 21 Weeks
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C Lead Spacing 0.059" (1.50mm)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) 0.315" (8.00mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) - Yksityiskohtainen kuvaus 22µF 6.3V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 85°C
kapasitanssi 22µF Sovellukset General Purpose