Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Alumiiniset elektrolyyttikondensaattorit > USR0J220MDD1TP
USR0J220MDD1TP
USR0J220MDD1TP
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta USR0J220MDD1TP luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero USR0J220MDD1TP
Valmistaja Nichicon
Kuvaus CAP ALUM 22UF 20% 6.3V RADIAL
Product parameter
Osa numero USR0J220MDD1TP Valmistaja Nichicon
Kuvaus CAP ALUM 22UF 20% 6.3V RADIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 1313198 pcs Tietolomake USA, USR SeriesMiniature Type Taping Spec
Kategoria kondensaattorit Jännite - Rated 6.3V
Toleranssi ±20% Surface Mount Land Koko -
Koko / Dimension 0.157" Dia (4.00mm) Sarja USR
Ripple Current @ Low Frequency 34mA @ 120Hz Arvioinnit -
Polarisaatio Polar Pakkaus Tape & Box (TB)
Pakkaus / Case Radial, Can Käyttölämpötila -40°C ~ 85°C
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Valmistajan toimitusaika 21 Weeks Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Lead Spacing 0.059" (1.50mm) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Korkeus - Istuva (Max) 0.315" (8.00mm) ESR (Equivalent Series Resistance) -
Yksityiskohtainen kuvaus 22µF 6.3V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 85°C kapasitanssi 22µF