Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Alumiiniset elektrolyyttikondensaattorit > USW0J221MDD1TP
USW0J221MDD1TP
USW0J221MDD1TP
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta USW0J221MDD1TP luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero USW0J221MDD1TP
Valmistaja Nichicon
Kuvaus CAP ALUM 220UF 20% 6.3V RADIAL
(Yhdysvaltain dollareina)
4000 pcs
Product parameter
Osa numero USW0J221MDD1TP Valmistaja Nichicon
Kuvaus CAP ALUM 220UF 20% 6.3V RADIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 799693 pcs Tietolomake Miniature Type Taping SpecUSW Series
Kategoria kondensaattorit Jännite - Rated 6.3V
Toleranssi ±20% Surface Mount Land Koko -
Koko / Dimension 0.248" Dia (6.30mm) Sarja USW
Ripple Current @ Low Frequency 120mA @ 120Hz Ripple Current @ High Frequency 180mA @ 10kHz
Arvioinnit - Polarisaatio Polar
Pakkaus Tape & Box (TB) Pakkaus / Case Radial, Can
Käyttölämpötila -40°C ~ 85°C Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Valmistajan toimitusaika 21 Weeks
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 85°C Lead Spacing 0.098" (2.50mm)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) 0.315" (8.00mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) - Yksityiskohtainen kuvaus 220µF 6.3V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 1000 Hrs @ 85°C
kapasitanssi 220µF Sovellukset Audio