Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Alumiiniset elektrolyyttikondensaattorit > USW1A220MDD
USW1A220MDD
USW1A220MDD
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta USW1A220MDD luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero USW1A220MDD
Valmistaja Nichicon
Kuvaus CAP ALUM 22UF 20% 10V RADIAL
(Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs10 pcs100 pcs500 pcs
1000 pcs2500 pcs5000 pcs
Product parameter
Osa numero USW1A220MDD Valmistaja Nichicon
Kuvaus CAP ALUM 22UF 20% 10V RADIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 1239554 pcs Tietolomake Miniature Type Taping SpecUSW Series
Kategoria kondensaattorit Jännite - Rated 10V
Toleranssi ±20% Surface Mount Land Koko -
Koko / Dimension 0.157" Dia (4.00mm) Sarja USW
Ripple Current @ Low Frequency 35mA @ 120Hz Arvioinnit -
Polarisaatio Polar Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case Radial, Can Muut nimet 493-17298
USW1A220MDD-ND
Käyttölämpötila -40°C ~ 85°C Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Valmistajan toimitusaika 21 Weeks
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 85°C Lead Spacing 0.059" (1.50mm)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) 0.315" (8.00mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) - Yksityiskohtainen kuvaus 22µF 10V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 1000 Hrs @ 85°C
kapasitanssi 22µF Sovellukset Audio