Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Alumiiniset elektrolyyttikondensaattorit > UUG2A331MNQ1ZD
UUG2A331MNQ1ZD
UUG2A331MNQ1ZD
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta UUG2A331MNQ1ZD luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero UUG2A331MNQ1ZD
Valmistaja Nichicon
Kuvaus CAP ALUM 330UF 20% 100V SMD
(Yhdysvaltain dollareina)
160 pcs
Product parameter
Osa numero UUG2A331MNQ1ZD Valmistaja Nichicon
Kuvaus CAP ALUM 330UF 20% 100V SMD Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Kategoria kondensaattorit Jännite - Rated 100V
Toleranssi ±20% Surface Mount Land Koko 0.752" L x 0.752" W (19.10mm x 19.10mm)
Koko / Dimension 0.709" Dia (18.00mm) Sarja UUG
Ripple Current @ Low Frequency 825mA @ 120Hz Ripple Current @ High Frequency 1.2375A @ 10kHz
Arvioinnit - Polarisaatio Polar
Pakkaus Tray Pakkaus / Case Radial, Can - SMD
Käyttölämpötila -40°C ~ 85°C Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Valmistajan toimitusaika 26 Weeks
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C Lead Spacing -
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) 0.886" (22.50mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) - Yksityiskohtainen kuvaus 330µF 100V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 2000 Hrs @ 85°C
kapasitanssi 330µF Sovellukset General Purpose