Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Alumiiniset elektrolyyttikondensaattorit > UUG2A680MNQ1MS
UUG2A680MNQ1MS
UUG2A680MNQ1MS
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta UUG2A680MNQ1MS luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero UUG2A680MNQ1MS
Valmistaja Nichicon
Kuvaus CAP ALUM 68UF 20% 100V SMD
(Yhdysvaltain dollareina)
200 pcs400 pcs600 pcs1000 pcs
2000 pcs5000 pcs10000 pcs20000 pcs
Product parameter
Osa numero UUG2A680MNQ1MS Valmistaja Nichicon
Kuvaus CAP ALUM 68UF 20% 100V SMD Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Kategoria kondensaattorit Jännite - Rated 100V
Toleranssi ±20% Surface Mount Land Koko 0.535" L x 0.535" W (13.60mm x 13.60mm)
Koko / Dimension 0.492" Dia (12.50mm) Sarja UUG
Ripple Current @ Low Frequency 350mA @ 120Hz Arvioinnit -
Polarisaatio Polar Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case Radial, Can - SMD Muut nimet 493-17480-2
UUG2A680MNQ1MS-ND
Käyttölämpötila -40°C ~ 85°C Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Valmistajan toimitusaika 26 Weeks
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C Lead Spacing -
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) 0.571" (14.50mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) - Yksityiskohtainen kuvaus 68µF 100V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 2000 Hrs @ 85°C
kapasitanssi 68µF Sovellukset General Purpose