Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Alumiiniset elektrolyyttikondensaattorit > UUQ0J221MCL1GS
UUQ0J221MCL1GS
UUQ0J221MCL1GS
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta UUQ0J221MCL1GS luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero UUQ0J221MCL1GS
Valmistaja Nichicon
Kuvaus CAP ALUM 220UF 20% 6.3V SMD
(Yhdysvaltain dollareina)
1000 pcs
Product parameter
Osa numero UUQ0J221MCL1GS Valmistaja Nichicon
Kuvaus CAP ALUM 220UF 20% 6.3V SMD Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Kategoria kondensaattorit Jännite - Rated 6.3V
Toleranssi ±20% Surface Mount Land Koko 0.327" L x 0.327" W (8.30mm x 8.30mm)
Koko / Dimension 0.315" Dia (8.00mm) Sarja UUQ
Ripple Current @ Low Frequency 102mA @ 120Hz Ripple Current @ High Frequency 153mA @ 10kHz