Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Alumiiniset elektrolyyttikondensaattorit > UUQ0J471MCL6GS
UUQ0J471MCL6GS
UUQ0J471MCL6GS
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta UUQ0J471MCL6GS luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero UUQ0J471MCL6GS
Valmistaja Nichicon
Kuvaus CAP ALUM 470UF 20% 6.3V SMD
(Yhdysvaltain dollareina)
500 pcs
Product parameter
Osa numero UUQ0J471MCL6GS Valmistaja Nichicon
Kuvaus CAP ALUM 470UF 20% 6.3V SMD Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Kategoria kondensaattorit Jännite - Rated 6.3V
Toleranssi ±20% Surface Mount Land Koko 0.406" L x 0.406" W (10.30mm x 10.30mm)
Koko / Dimension 0.394" Dia (10.00mm) Sarja UUQ
Ripple Current @ Low Frequency 310mA @ 120Hz Ripple Current @ High Frequency 465mA @ 10kHz