Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Alumiiniset elektrolyyttikondensaattorit > UVZ2W470MHD
UVZ2W470MHD
UVZ2W470MHD
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta UVZ2W470MHD luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero UVZ2W470MHD
Valmistaja Nichicon
Kuvaus CAP ALUM 47UF 20% 450V RADIAL
(Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs10 pcs100 pcs500 pcs
1000 pcs2500 pcs5000 pcs
Product parameter
Osa numero UVZ2W470MHD Valmistaja Nichicon
Kuvaus CAP ALUM 47UF 20% 450V RADIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 84988 pcs Tietolomake Miniature Type Taping SpecUVZ Series
Kategoria kondensaattorit Jännite - Rated 450V
Toleranssi ±20% Surface Mount Land Koko -
Koko / Dimension 0.709" Dia (18.00mm) Sarja UVZ
Ripple Current @ Low Frequency 185mA @ 120Hz Ripple Current @ High Frequency 296mA @ 10kHz
Arvioinnit - Polarisaatio Polar
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case Radial, Can
Muut nimet 493-1461 Käyttölämpötila -25°C ~ 105°C
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Valmistajan toimitusaika 29 Weeks Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C
Lead Spacing 0.295" (7.50mm) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Korkeus - Istuva (Max) 1.634" (41.50mm) ESR (Equivalent Series Resistance) -
Yksityiskohtainen kuvaus 47µF 450V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 1000 Hrs @ 105°C kapasitanssi 47µF