Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Alumiiniset elektrolyyttikondensaattorit > UVZ2W470MHH
UVZ2W470MHH
UVZ2W470MHH
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta UVZ2W470MHH luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero UVZ2W470MHH
Valmistaja Nichicon
Kuvaus CAP ALUM 47UF 20% 450V RADIAL
Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijy / RoHS-yhteensopiva
In Stock 5915 pcs
vertailuhinta
(Yhdysvaltain dollareina)
Get a quote
Product parameter
Osa numero UVZ2W470MHH Valmistaja Nichicon
Kuvaus CAP ALUM 47UF 20% 450V RADIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijy / RoHS-yhteensopiva
Määrä saatavilla 5915 pcs Tietolomake Miniature Type Taping SpecUVZ Series
Kategoria kondensaattorit Jännite - Rated 450V
Toleranssi ±20% Surface Mount Land Koko -
Koko / Dimension 0.709" Dia (18.00mm) Sarja UVZ
Ripple Current @ Low Frequency 185mA @ 120Hz Ripple Current @ High Frequency 296mA @ 10kHz
Arvioinnit - Polarisaatio Polar
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case Radial, Can
Käyttölämpötila -25°C ~ 105°C Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C
Lead Spacing 0.295" (7.50mm) Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS non-compliant
Korkeus - Istuva (Max) 1.634" (41.50mm) ESR (Equivalent Series Resistance) -
Yksityiskohtainen kuvaus 47µF 450V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 1000 Hrs @ 105°C kapasitanssi 47µF