Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Alumiiniset elektrolyyttikondensaattorit > UWD0J681MCL1GS
UWD0J681MCL1GS
UWD0J681MCL1GS
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta UWD0J681MCL1GS luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero UWD0J681MCL1GS
Valmistaja Nichicon
Kuvaus CAP ALUM 680UF 20% 6.3V SMD
(Yhdysvaltain dollareina)
500 pcs1000 pcs2500 pcs
5000 pcs12500 pcs25000 pcs
Product parameter
Osa numero UWD0J681MCL1GS Valmistaja Nichicon
Kuvaus CAP ALUM 680UF 20% 6.3V SMD Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Kategoria kondensaattorit Jännite - Rated 6.3V
Toleranssi ±20% Surface Mount Land Koko 0.327" L x 0.327" W (8.30mm x 8.30mm)
Koko / Dimension 0.315" Dia (8.00mm) Sarja UWD
Ripple Current @ Low Frequency 225mA @ 120Hz Ripple Current @ High Frequency 450mA @ 100kHz
Arvioinnit - Polarisaatio -
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case Radial, Can - SMD
Muut nimet 493-9643-2
UWD0J681MCL1GS-ND
Käyttölämpötila -55°C ~ 105°C
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Valmistajan toimitusaika 28 Weeks Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Lead Spacing - Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
impedanssi 170 mOhms Korkeus - Istuva (Max) 0.394" (10.00mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) - Yksityiskohtainen kuvaus 680µF 6.3V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 5000 Hrs @ 105°C
kapasitanssi 680µF Sovellukset General Purpose