Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Alumiiniset elektrolyyttikondensaattorit > UWD1A471MCL1GS
UWD1A471MCL1GS
UWD1A471MCL1GS
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta UWD1A471MCL1GS luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero UWD1A471MCL1GS
Valmistaja Nichicon
Kuvaus CAP ALUM 470UF 20% 10V SMD
(Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs10 pcs100 pcs
Product parameter
Osa numero UWD1A471MCL1GS Valmistaja Nichicon
Kuvaus CAP ALUM 470UF 20% 10V SMD Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Kategoria kondensaattorit Jännite - Rated 10V
Toleranssi ±20% Surface Mount Land Koko 0.327" L x 0.327" W (8.30mm x 8.30mm)
Koko / Dimension 0.315" Dia (8.00mm) Sarja UWD
Ripple Current @ Low Frequency 225mA @ 120Hz Ripple Current @ High Frequency 450mA @ 100kHz
Arvioinnit - Polarisaatio -
Pakkaus Cut Tape (CT) Pakkaus / Case Radial, Can - SMD
Muut nimet 493-9651-1 Käyttölämpötila -55°C ~ 105°C
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Valmistajan toimitusaika 28 Weeks Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Lead Spacing - Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
impedanssi 170 mOhms Korkeus - Istuva (Max) 0.394" (10.00mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) - Yksityiskohtainen kuvaus 470µF 10V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 5000 Hrs @ 105°C
kapasitanssi 470µF Sovellukset General Purpose