Koti > Tuotteet > Liittimet, Liitännät > D-Sub-liittimet > 171-015-103L011
171-015-103L011
171-015-103L011
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta 171-015-103L011 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero 171-015-103L011
Valmistaja NorComp
Kuvaus CONN D-SUB PLUG 15POS PNL MNT
(Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs10 pcs25 pcs60 pcs120 pcs
300 pcs540 pcs1020 pcs2520 pcs
Product parameter
Osa numero 171-015-103L011 Valmistaja NorComp
Kuvaus CONN D-SUB PLUG 15POS PNL MNT Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 91963 pcs Tietolomake 171-yyy-10yLyy1Backshell Reference Guide
Kategoria Liittimet, Liitännät lankatulkki 20-28 AWG
Voltage Rating - päättyminen Solder Cup
Shell Size, Connector asettelu 2 (DA, A) Kuorimateriaali, Finish Steel, Nickel Plated
Sarja 171 Pakkaus Tray
Muut nimet 1215ME
171015103L011
Käyttölämpötila -50°C ~ 100°C
Rivien 2 Joitakin paikkoja 15
Asennustyyppi Panel Mount Kosteuden herkkyys (MSL) Not Applicable
Materiaali Paloluokitus UL94 V-0 Valmistajan toimitusaika 14 Weeks
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Tulosuoja -
ominaisuudet Grounding Indents Yksityiskohtainen kuvaus 15 Position D-Sub Plug, Male Pins Connector
Nykyinen arvostelu 5A Yhteydenotto Tyyppi Signal