171-015-113R001
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta 171-015-113R001 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Pyydä tarjous
| Osa numero | 171-015-113R001 |
|---|---|
| Valmistaja | NorComp |
| Kuvaus | CONN D-SUB PLUG 15P PNL MNT SLDR |
| Lyijytön tila / RoHS-tila | Lyijytön / RoHS -yhteensopiva |
| vertailuhinta (Yhdysvaltain dollareina) | 1 pcs | 10 pcs | 25 pcs | 50 pcs | 100 pcs |
|---|---|---|---|---|---|
| 250 pcs | 500 pcs | 1000 pcs | 2500 pcs | ||
- Tuoteparametri
- Tietolomake
Product parameter
| Osa numero | 171-015-113R001 | Valmistaja | NorComp |
|---|---|---|---|
| Määrä saatavilla | 92750 pcs | Tietolomake | 171-yyy-113Ryy1Backshell Reference Guide |
| Kategoria | Liittimet, Liitännät | lankatulkki | - |
| Voltage Rating | - | päättyminen | Solder |
| Shell Size, Connector asettelu | 2 (DA, A) | Kuorimateriaali, Finish | Steel, Nickel Plated |
| Sarja | 171 | Pakkaus | Tray |
| Muut nimet | 171015113R001 4215ME |
Käyttölämpötila | -50°C ~ 100°C |
| Rivien | 2 | Joitakin paikkoja | 15 |
| Asennustyyppi | Panel Mount, Through Hole | Kosteuden herkkyys (MSL) | Not Applicable |
| Materiaali Paloluokitus | UL94 V-0 | Valmistajan toimitusaika | 14 Weeks |
| Lyijytön tila / RoHS-tila | Lead free / RoHS Compliant | Tulosuoja | - |
| Kotelon materiaali | Polyamide (PA9T), Nylon 9T | laippa Ominaisuus | Housing/Shell (Unthreaded) |
| ominaisuudet | Grounding Indents | Yksityiskohtainen kuvaus | 15 Position D-Sub Plug, Male Pins Connector |
| Nykyinen arvostelu | 5A | Yhteydenotto Tyyppi | Signal |