Koti > Tuotteet > Liittimet, Liitännät > D-Sub-liittimet > 172-050-242R011
172-050-242R011
172-050-242R011
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta 172-050-242R011 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero 172-050-242R011
Valmistaja NorComp
Kuvaus CONN D-SUB RCPT 50POS PNL MNT WW
(Yhdysvaltain dollareina)
32 pcs
Product parameter
Osa numero 172-050-242R011 Valmistaja NorComp
Kuvaus CONN D-SUB RCPT 50POS PNL MNT WW Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 5855 pcs Tietolomake 172-yyy-242Ryy1
Kategoria Liittimet, Liitännät lankatulkki -
Voltage Rating - päättyminen Wire Wrap
Shell Size, Connector asettelu 5 (DD, D) Kuorimateriaali, Finish Steel, Tin Plated
Sarja 172, M Series Pakkaus Tray
Muut nimet 172050242R011
2650FA
Käyttölämpötila -50°C ~ 100°C
Rivien 3 Joitakin paikkoja 50
Asennustyyppi Panel Mount, Through Hole Materiaali Paloluokitus UL94 V-0
Valmistajan toimitusaika 14 Weeks Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Tulosuoja - Kotelon materiaali Polybutylene Terephthalate (PBT), Polyester
laippa Ominaisuus Board Side (4-40) ominaisuudet -
Yksityiskohtainen kuvaus 50 Position D-Sub Receptacle, Female Sockets Connector Nykyinen arvostelu 5A