Koti > Tuotteet > Liittimet, Liitännät > D-Sub-liittimet > 172-050-242R031
172-050-242R031
172-050-242R031
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta 172-050-242R031 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero 172-050-242R031
Valmistaja NorComp
Kuvaus CONN D-SUB RCPT 50POS PNL MNT WW
(Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs16 pcs32 pcs64 pcs
112 pcs256 pcs512 pcs
Product parameter
Osa numero 172-050-242R031 Valmistaja NorComp
Kuvaus CONN D-SUB RCPT 50POS PNL MNT WW Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 7906 pcs Tietolomake 172-yyy-242Ryy1
Kategoria Liittimet, Liitännät lankatulkki -
Voltage Rating - päättyminen Wire Wrap
Shell Size, Connector asettelu 5 (DD, D) Kuorimateriaali, Finish Steel, Tin Plated
Sarja 172, M Series Pakkaus Tray
Muut nimet 172050242R031
4650FA
Käyttölämpötila -50°C ~ 100°C
Rivien 3 Joitakin paikkoja 50
Asennustyyppi Panel Mount, Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) Not Applicable
Materiaali Paloluokitus UL94 V-0 Valmistajan toimitusaika 14 Weeks
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Tulosuoja -
Kotelon materiaali Polybutylene Terephthalate (PBT), Polyester laippa Ominaisuus Mating Side (4-40)
ominaisuudet - Yksityiskohtainen kuvaus 50 Position D-Sub Receptacle, Female Sockets Connector
Nykyinen arvostelu 5A Yhteydenotto Tyyppi Signal