Koti > Tuotteet > Liittimet, Liitännät > D-Sub-liittimet > 172-E25-102-031
172-E25-102-031
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta 172-E25-102-031 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero 172-E25-102-031
Valmistaja NorComp
Kuvaus CONN D-SUB PLUG 25POS PNL MNT
Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijy / RoHS-yhteensopiva
In Stock 4034 pcs
vertailuhinta
(Yhdysvaltain dollareina)
Get a quote
Product parameter
Osa numero 172-E25-102-031 Valmistaja NorComp
Kuvaus CONN D-SUB PLUG 25POS PNL MNT Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijy / RoHS-yhteensopiva
Määrä saatavilla 4034 pcs Tietolomake 172-Eyy-10y-yyy
Kategoria Liittimet, Liitännät lankatulkki -
Voltage Rating - päättyminen Solder Cup
Shell Size, Connector asettelu 3 (DB, B) Kuorimateriaali, Finish Steel, Tin Plated
Sarja 172-E Pakkaus -
Muut nimet 36E09M
36E09M-ND
4125ME
Käyttölämpötila -50°C ~ 100°C
Rivien 2 Joitakin paikkoja 25
Asennustyyppi Panel Mount Materiaali Paloluokitus UL94 V-0
Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS non-compliant Tulosuoja -
Kotelon materiaali Polybutylene Terephthalate (PBT) laippa Ominaisuus Mating Side (4-40)
ominaisuudet Grounding Indents Yksityiskohtainen kuvaus 25 Position D-Sub Plug, Male Pins Connector
Nykyinen arvostelu 5A Yhteydenotto Tyyppi Signal