Koti > Tuotteet > Liittimet, Liitännät > D-Sub-liittimet > 172-E25-103R001
172-E25-103R001
172-E25-103R001
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta 172-E25-103R001 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero 172-E25-103R001
Valmistaja NorComp
Kuvaus CONN D-SUB PLUG 25POS PNL MNT
(Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs10 pcs25 pcs50 pcs100 pcs
250 pcs500 pcs1000 pcs2500 pcs
Product parameter
Osa numero 172-E25-103R001 Valmistaja NorComp
Kuvaus CONN D-SUB PLUG 25POS PNL MNT Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 43761 pcs Tietolomake 172-Eyy-10yRyy1Backshell Reference Guide
Kategoria Liittimet, Liitännät lankatulkki 20-26 AWG
Voltage Rating - päättyminen Solder Cup
Shell Size, Connector asettelu 3 (DB, B) Kuorimateriaali, Finish Steel, Nickel Plated
Sarja 172-E, M Series Pakkaus Tray
Muut nimet 1125MEA
172E25103R001
Käyttölämpötila -50°C ~ 100°C
Rivien 2 Joitakin paikkoja 25
Asennustyyppi Panel Mount Kosteuden herkkyys (MSL) Not Applicable
Materiaali Paloluokitus UL94 V-0 Valmistajan toimitusaika 14 Weeks
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Tulosuoja -
Kotelon materiaali Polybutylene Terephthalate (PBT) laippa Ominaisuus Housing/Shell (Unthreaded)
ominaisuudet Grounding Indents Yksityiskohtainen kuvaus 25 Position D-Sub Plug, Male Pins Connector
Nykyinen arvostelu 5A Yhteydenotto Tyyppi Signal