172-E25-212-021
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta 172-E25-212-021 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Pyydä tarjous
| Osa numero | 172-E25-212-021 |
|---|---|
| Valmistaja | NorComp |
| Kuvaus | CONN D-SUB RCPT 25P PNL MNT SLDR |
| Lyijytön tila / RoHS-tila | Sisältää lyijy / RoHS-yhteensopiva |
| vertailuhinta (Yhdysvaltain dollareina) | Get a quote | ||||
- Tuoteparametri
Product parameter
| Osa numero | 172-E25-212-021 | Valmistaja | NorComp |
|---|---|---|---|
| Määrä saatavilla | 5032 pcs | Tietolomake | |
| Kategoria | Liittimet, Liitännät | lankatulkki | - |
| Voltage Rating | - | päättyminen | Solder |
| Shell Size, Connector asettelu | 3 (DB, B) | Kuorimateriaali, Finish | Steel, Tin Plated |
| Sarja | 172-E | Pakkaus | - |
| Muut nimet | 3525FE 37E09F 37E09F-ND |
Käyttölämpötila | -50°C ~ 100°C |
| Rivien | 2 | Joitakin paikkoja | 25 |
| Asennustyyppi | Panel Mount, Through Hole | Materiaali Paloluokitus | UL94 V-0 |
| Lyijytön tila / RoHS-tila | Contains lead / RoHS non-compliant | Tulosuoja | - |
| Kotelon materiaali | Polybutylene Terephthalate (PBT) | laippa Ominaisuus | Board Side (4-40) |
| ominaisuudet | - | Yksityiskohtainen kuvaus | 25 Position D-Sub Receptacle, Female Sockets Connector |
| Nykyinen arvostelu | 5A | Yhteydenotto Tyyppi | Signal |