172-E25-213R011
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta 172-E25-213R011 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Pyydä tarjous
| Osa numero | 172-E25-213R011 |
|---|---|
| Valmistaja | NorComp |
| Kuvaus | CONN D-SUB RCPT 25P PNL MNT SLDR |
| Lyijytön tila / RoHS-tila | Lyijytön / RoHS -yhteensopiva |
| vertailuhinta (Yhdysvaltain dollareina) | 1 pcs | 10 pcs | 25 pcs | 50 pcs | 100 pcs |
|---|---|---|---|---|---|
| 250 pcs | 500 pcs | 1000 pcs | 2500 pcs | ||
Product parameter
| Osa numero | 172-E25-213R011 | Valmistaja | NorComp |
|---|---|---|---|
| Määrä saatavilla | 23485 pcs | Tietolomake | 172-Eyy-21yRyy1Backshell Reference Guide |
| Kategoria | Liittimet, Liitännät | lankatulkki | - |
| Voltage Rating | - | päättyminen | Solder |
| Shell Size, Connector asettelu | 3 (DB, B) | Kuorimateriaali, Finish | Steel, Nickel Plated |
| Sarja | 172-E, M Series | Pakkaus | Tray |
| Muut nimet | 172E25213R011 2525FEA |
Käyttölämpötila | -50°C ~ 100°C |
| Rivien | 2 | Joitakin paikkoja | 25 |
| Asennustyyppi | Panel Mount, Through Hole | Kosteuden herkkyys (MSL) | Not Applicable |
| Materiaali Paloluokitus | UL94 V-0 | Valmistajan toimitusaika | 14 Weeks |
| Lyijytön tila / RoHS-tila | Lead free / RoHS Compliant | Tulosuoja | - |
| Kotelon materiaali | Polyamide (PA6T), Nylon 6T | laippa Ominaisuus | Board Side (4-40) |
| ominaisuudet | - | Yksityiskohtainen kuvaus | 25 Position D-Sub Receptacle, Female Sockets Connector |
| Nykyinen arvostelu | 5A | Yhteydenotto Tyyppi | Signal |