Koti > Tuotteet > Liittimet, Liitännät > D-Sub-liittimet > 180-M15-213R011
180-M15-213R011
180-M15-213R011
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta 180-M15-213R011 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero 180-M15-213R011
Valmistaja NorComp
Kuvaus CONN D-SUB HD RCPT 15POS PNL MNT
(Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs10 pcs36 pcs72 pcs108 pcs
252 pcs504 pcs1008 pcs2520 pcs
Product parameter
Osa numero 180-M15-213R011 Valmistaja NorComp
Kuvaus CONN D-SUB HD RCPT 15POS PNL MNT Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 29830 pcs Tietolomake 180-Myy-21yRyyy
Kategoria Liittimet, Liitännät lankatulkki -
Voltage Rating - päättyminen Solder
Shell Size, Connector asettelu 1 (DE, E) High Density Kuorimateriaali, Finish Steel, Nickel Plated
Sarja 180-M, M Series Pakkaus Tray
Muut nimet 180-M1511DFN
180M15213R011
Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C
Rivien 3 Joitakin paikkoja 15
Asennustyyppi Panel Mount, Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Materiaali Paloluokitus UL94 V-0 Valmistajan toimitusaika 14 Weeks
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Tulosuoja -
Kotelon materiaali Polyamide (PA9T), Nylon 9T laippa Ominaisuus Board Side (4-40)
ominaisuudet Shielded Yksityiskohtainen kuvaus 15 Position D-Sub, High Density Receptacle, Female Sockets Connector
Nykyinen arvostelu 5A Yhteydenotto Tyyppi Signal