Koti > Tuotteet > Liittimet, Liitännät > D-Sub-liittimet > 180-M26-103L021
180-M26-103L021
180-M26-103L021
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta 180-M26-103L021 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero 180-M26-103L021
Valmistaja NorComp
Kuvaus CONN D-SUB HD PLUG 26POS PNL MNT
(Yhdysvaltain dollareina)
70 pcs
Product parameter
Osa numero 180-M26-103L021 Valmistaja NorComp
Kuvaus CONN D-SUB HD PLUG 26POS PNL MNT Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 15565 pcs Tietolomake 180-Myy-10yLyyy
Kategoria Liittimet, Liitännät lankatulkki 24-28 AWG
Voltage Rating - päättyminen Solder Cup
Shell Size, Connector asettelu 2 (DA, A) High Density Kuorimateriaali, Finish Steel, Nickel Plated
Sarja 180-M, M Series Pakkaus Tray
Muut nimet 180-M2621MN
180M26103L021
Käyttölämpötila -55°C ~ 105°C
Rivien 3 Joitakin paikkoja 26
Asennustyyppi Panel Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Materiaali Paloluokitus UL94 V-0 Valmistajan toimitusaika 14 Weeks
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Tulosuoja -
ominaisuudet Grounding Indents, Shielded Yksityiskohtainen kuvaus 26 Position D-Sub, High Density Plug, Male Pins Connector
Nykyinen arvostelu 5A Yhteydenotto Tyyppi Signal