Koti > Tuotteet > Liittimet, Liitännät > D-Sub-liittimet > 180-M26-203L001
180-M26-203L001
180-M26-203L001
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta 180-M26-203L001 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero 180-M26-203L001
Valmistaja NorComp
Kuvaus CONN D-SUB HD RCPT 26POS PNL MNT
(Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs10 pcs25 pcs80 pcs
160 pcs320 pcs560 pcs1040 pcs
Product parameter
Osa numero 180-M26-203L001 Valmistaja NorComp
Kuvaus CONN D-SUB HD RCPT 26POS PNL MNT Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 14090 pcs Tietolomake 180-Myy-20yLyyy Drawing
Kategoria Liittimet, Liitännät lankatulkki 24-28 AWG
Voltage Rating - päättyminen Solder Cup
Shell Size, Connector asettelu 2 (DA, A) High Density Kuorimateriaali, Finish Steel, Nickel Plated
Sarja 180-M, M Series Pakkaus Tray
Muut nimet 180-M2601FN
180M26203L001
Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C
Rivien 3 Joitakin paikkoja 26
Asennustyyppi Panel Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Materiaali Paloluokitus UL94 V-0 Valmistajan toimitusaika 14 Weeks
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Tulosuoja -
ominaisuudet Shielded Yksityiskohtainen kuvaus 26 Position D-Sub, High Density Receptacle, Female Sockets Connector
Nykyinen arvostelu 3A Yhteydenotto Tyyppi Signal