Koti > Tuotteet > Liittimet, Liitännät > D-Sub-liittimet > 194-015-213L171
194-015-213L171
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta 194-015-213L171 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero 194-015-213L171
Valmistaja NorComp
Kuvaus CONN DSUB HD RCPT 15POS R/A SLDR
(Yhdysvaltain dollareina)
90 pcs
Product parameter
Osa numero 194-015-213L171 Valmistaja NorComp
Kuvaus CONN DSUB HD RCPT 15POS R/A SLDR Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 31503 pcs Tietolomake Backshell Reference Guide194-yyy-213Lyy1
Kategoria Liittimet, Liitännät lankatulkki -
Voltage Rating - päättyminen Solder
Shell Size, Connector asettelu 1 (DE, E) High Density Kuorimateriaali, Finish Steel, Nickel Plated
Sarja 194 Pakkaus Tray
Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C Rivien 3
Joitakin paikkoja 15 Asennustyyppi Panel Mount, Through Hole, Right Angle
Materiaali Paloluokitus UL94 V-0 Valmistajan toimitusaika 14 Weeks
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Tulosuoja -
Kotelon materiaali Polybutylene Terephthalate (PBT) laippa Ominaisuus Housing/Shell (4-40)
ominaisuudet Ground Strap, Shielded Yksityiskohtainen kuvaus 15 Position D-Sub, High Density Receptacle, Female Sockets Connector
Nykyinen arvostelu 2A Yhteydenotto Tyyppi Signal
Yhteydenotto Material Phosphor Bronze Yhteydenottolomake -
Yhteydenotto Finish Paksuus Flash Yhteydenotto Finish Gold
Liitintyyppi Receptacle, Female Sockets liitin Style D-Sub, High Density
Väri Black Backset-välilyönti 0.350" (8.89mm)