Koti > Tuotteet > Liittimet, Liitännät > D-Sub-liittimet > 194-026-113L531
194-026-113L531
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta 194-026-113L531 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero 194-026-113L531
Valmistaja NorComp
Kuvaus CONN DSUB HD PLUG 26POS R/A SLDR
(Yhdysvaltain dollareina)
70 pcs
Product parameter
Osa numero 194-026-113L531 Valmistaja NorComp
Kuvaus CONN DSUB HD PLUG 26POS R/A SLDR Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 12310 pcs Tietolomake 194-yyy-113Lyy1Backshell Reference Guide
Kategoria Liittimet, Liitännät lankatulkki -
Voltage Rating - päättyminen Solder
Shell Size, Connector asettelu 2 (DA, A) High Density Kuorimateriaali, Finish Steel, Nickel Plated
Sarja 194 Pakkaus Tray
Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C Rivien 3
Joitakin paikkoja 26 Asennustyyppi Panel Mount, Through Hole, Right Angle
Materiaali Paloluokitus UL94 V-0 Valmistajan toimitusaika 14 Weeks
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Tulosuoja -
Kotelon materiaali Polybutylene Terephthalate (PBT) laippa Ominaisuus Housing/Shell (4-40)
ominaisuudet Board Lock, Grounding Indents, Shielded Yksityiskohtainen kuvaus 26 Position D-Sub, High Density Plug, Male Pins Connector
Nykyinen arvostelu 2A Yhteydenotto Tyyppi Signal
Yhteydenotto Material Brass Yhteydenottolomake -
Yhteydenotto Finish Paksuus Flash Yhteydenotto Finish Gold
Liitintyyppi Plug, Male Pins liitin Style D-Sub, High Density
Väri Black Backset-välilyönti 0.350" (8.89mm)