Koti > Tuotteet > Potentiometrit, muuttuva vastus > Säädettävä virransyöttö > D25K4K0E
D25K4K0E
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta D25K4K0E luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero D25K4K0E
Valmistaja Ohmite
Kuvaus RESISTOR POWER ADJ 4K OHM 25W
(Yhdysvaltain dollareina)
25 pcs
Product parameter
Osa numero D25K4K0E Valmistaja Ohmite
Kuvaus RESISTOR POWER ADJ 4K OHM 25W Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 7395 pcs Tietolomake 210 Series
Kategoria Potentiometrit, muuttuva vastus Toleranssi ±10%
päättyminen Solder Lug Sarja Dividohm®210
paneeli tila 4 kOhms Virta (wattia) 25W
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case Radial, 3 Lead, Tubular
Muut nimet OHD25K4K0E
OHD25K4K0E-ND
Asennustyyppi Chassis Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Valmistajan toimitusaika 10 Weeks
Pituus 2.000" (50.80mm) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Halkaisija 0.563" OD, 0.313" ID (14.30mm x 7.94mm) Yksityiskohtainen kuvaus 4 kOhms 25W Slide Adjustable Power Resistor Chassis Mount 0.563" OD, 0.313" ID (14.30mm x 7.94mm) 2.000" (50.80mm) Length