Koti > Tuotteet > Potentiometrit, muuttuva vastus > Säädettävä virransyöttö > D25K5R0E
D25K5R0E
D25K5R0E
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta D25K5R0E luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero D25K5R0E
Valmistaja Ohmite
Kuvaus RESISTOR POWER ADJ 5 OHM 25W
(Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs10 pcs25 pcs50 pcs
100 pcs250 pcs500 pcs1000 pcs
Product parameter
Osa numero D25K5R0E Valmistaja Ohmite
Kuvaus RESISTOR POWER ADJ 5 OHM 25W Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 10568 pcs Tietolomake 210 Series
Kategoria Potentiometrit, muuttuva vastus Toleranssi ±10%
päättyminen Solder Lug Sarja Dividohm®210
paneeli tila 5 Ohms Virta (wattia) 25W
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case Radial, 3 Lead, Tubular
Asennustyyppi Chassis Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Valmistajan toimitusaika 10 Weeks Pituus 2.000" (50.80mm)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Halkaisija 0.563" OD, 0.313" ID (14.30mm x 7.94mm)
Yksityiskohtainen kuvaus 5 Ohms 25W Slide Adjustable Power Resistor Chassis Mount 0.563" OD, 0.313" ID (14.30mm x 7.94mm) 2.000" (50.80mm) Length säätö Tyyppi Slide