Koti > Tuotteet > Potentiometrit, muuttuva vastus > Säädettävä virransyöttö > E300K16RE
E300K16RE
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta E300K16RE luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero E300K16RE
Valmistaja Ohmite
Kuvaus RESISTOR POWER ADJ 16 OHM 300W
(Yhdysvaltain dollareina)
5 pcs
Product parameter
Osa numero E300K16RE Valmistaja Ohmite
Kuvaus RESISTOR POWER ADJ 16 OHM 300W Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 2424 pcs Tietolomake 280 Series
Kategoria Potentiometrit, muuttuva vastus Toleranssi ±10%
päättyminen Solder Lug Sarja Corrib®280
paneeli tila 16 Ohms Virta (wattia) 300W
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case Radial, 3 Lead, Tubular
Muut nimet OHE300K16RE
OHE300K16RE-ND
Asennustyyppi Chassis Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Valmistajan toimitusaika 10 Weeks
Pituus 8.500" (215.90mm) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Halkaisija 1.126" OD, 0.748" ID (28.60mm x 19.00mm) Yksityiskohtainen kuvaus 16 Ohms 300W Slide Adjustable Power Resistor Chassis Mount 1.126" OD, 0.748" ID (28.60mm x 19.00mm) 8.500" (215.90mm) Length
säätö Tyyppi Slide
Liittyvät tuotteet
  • Osa#:E300K1R6
  • valmistajat:Ohmite
  • Varastossa:2098
  • Osa#:E300K1R6E
  • valmistajat:Ohmite
  • Varastossa:2074
  • Osa#:E300K16R