Koti > Tuotteet > Kaapelit, johdot > Useat johtokytkennät > E3008S.25.86
E3008S.25.86
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta E3008S.25.86 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero E3008S.25.86
Valmistaja General Cable
Kuvaus CABLE 8COND 22AWG NATURAL 500'
Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
In Stock 889 pcs
vertailuhinta
(Yhdysvaltain dollareina)
50 pcs
Product parameter
Osa numero E3008S.25.86 Valmistaja General Cable
Kuvaus CABLE 8COND 22AWG NATURAL 500' Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 889 pcs Tietolomake General Cable Wire & Cable Catalog
Kategoria Kaapelit, johdot lankatulkki 22 AWG
Jännite 300V Käyttö Alarm, Security, Sound
Shield Type - Shield Material -
Shield kattavuus - Sarja -
Arvioinnit ASTM B-3 Käyttölämpötila 0°C ~ 75°C
Napaluku 8 Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Valmistajan toimitusaika 6 Weeks Pituus 500.0' (152.4m)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant takki Color Natural
Takki (Insulation) Paksuus 0.0150" (0.381mm) Takki (Eristys) Materiaali Poly-Vinyl Chloride (PVC), Plenum
Takki (Insulation) Halkaisija 0.178" (4.52mm) ominaisuudet -
Yksityiskohtainen kuvaus 8 Conductor Multi-Conductor Cable Natural 22 AWG 500.0' (152.4m) kapellimestari Strand 7/30