Koti > Tuotteet > vastukset > Chip Resistor - Pinta-asennus > RW2S0DA10R0JT
RW2S0DA10R0JT
RW2S0DA10R0JT
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta RW2S0DA10R0JT luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero RW2S0DA10R0JT
Valmistaja Ohmite
Kuvaus RES SMD 10 OHM 5% 2W J LEAD
Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijy / RoHS-yhteensopiva
In Stock 5124 pcs
vertailuhinta
(Yhdysvaltain dollareina)
Get a quote
Product parameter
Osa numero RW2S0DA10R0JT Valmistaja Ohmite
Kuvaus RES SMD 10 OHM 5% 2W J LEAD Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijy / RoHS-yhteensopiva
Määrä saatavilla 5124 pcs Tietolomake Surface Mount Power
Kategoria vastukset Toleranssi ±5%
lämpötila kerroin ±20ppm/°C Toimittaja Device Package SMD J-Lead, Pedestal
Koko / Dimension 0.455" L x 0.240" W (11.56mm x 6.10mm) Sarja RW
paneeli tila 10 Ohms Virta (wattia) 2W
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case 4524 J-Lead
Muut nimet RW2S0DA10R0JTR
RW2S0DA10R0JTTR
RW2S0DA10R0JTTR-ND
Käyttölämpötila -55°C ~ 150°C
Lukumäärä Päätteet 2 Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS non-compliant Korkeus - Istuva (Max) 0.231" (5.87mm)
ominaisuudet Current Sense Epäonnistumisprosentti -
Yksityiskohtainen kuvaus 10 Ohms ±5% 2W Chip Resistor 4524 J-Lead Current Sense Wirewound Sävellys Wirewound