Koti > Tuotteet > vastukset > Chip Resistor - Pinta-asennus > RW2S0DA1R00J
RW2S0DA1R00J
RW2S0DA1R00J
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta RW2S0DA1R00J luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero RW2S0DA1R00J
Valmistaja Ohmite
Kuvaus RES SMD 1 OHM 5% 2W J LEAD
Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijy / RoHS-yhteensopiva
In Stock 4779 pcs
vertailuhinta
(Yhdysvaltain dollareina)
Get a quote
Product parameter
Osa numero RW2S0DA1R00J Valmistaja Ohmite
Kuvaus RES SMD 1 OHM 5% 2W J LEAD Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijy / RoHS-yhteensopiva
Määrä saatavilla 4779 pcs Tietolomake Surface Mount Power
Kategoria vastukset Toleranssi ±5%
lämpötila kerroin ±50ppm/°C Toimittaja Device Package SMD J-Lead, Pedestal
Koko / Dimension 0.455" L x 0.240" W (11.56mm x 6.10mm) Sarja RW
paneeli tila 1 Ohms Virta (wattia) 2W
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case 4524 J-Lead
Muut nimet RW2S0DA1R00JBK Käyttölämpötila -55°C ~ 150°C
Lukumäärä Päätteet 2 Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS non-compliant Korkeus - Istuva (Max) 0.231" (5.87mm)
ominaisuudet Current Sense Epäonnistumisprosentti -
Yksityiskohtainen kuvaus 1 Ohms ±5% 2W Chip Resistor 4524 J-Lead Current Sense Wirewound Sävellys Wirewound