Koti > Tuotteet > Potentiometrit, muuttuva vastus > Trimmeripotentiometrit > SMUA104PET
SMUA104PET
SMUA104PET
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta SMUA104PET luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero SMUA104PET
Valmistaja Ohmite
Kuvaus TRIMMER 100K OHM 0.125W J LEAD
(Yhdysvaltain dollareina)
500 pcs1000 pcs2500 pcs5000 pcs12500 pcs
Product parameter
Osa numero SMUA104PET Valmistaja Ohmite
Kuvaus TRIMMER 100K OHM 0.125W J LEAD Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 88326 pcs Tietolomake SMU Series
Kategoria Potentiometrit, muuttuva vastus Toleranssi ±20%
päättyminen Style J Lead lämpötila kerroin ±100ppm/°C
Koko / Dimension Square - 0.134" L x 0.126" W x 0.079" H (3.40mm x 3.20mm x 2.00mm) Sarja SMU
resistiivinen Material Cermet paneeli tila 100 kOhms
Virta (wattia) 0.125W, 1/8W Pakkaus Tape & Reel (TR)
Muut nimet SMUA104PETTR Kierrosten lukumäärä 1
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Valmistajan toimitusaika 12 Weeks Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Yksityiskohtainen kuvaus 100 kOhms 0.125W, 1/8W J Lead Surface Mount Trimmer Potentiometer Cermet 1 Turn Top Adjustment säätö Tyyppi Top Adjustment