Koti > Tuotteet > Potentiometrit, muuttuva vastus > Trimmeripotentiometrit > SMUA500PET
SMUA500PET
SMUA500PET
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta SMUA500PET luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero SMUA500PET
Valmistaja Ohmite
Kuvaus TRIMMER 50 OHM 0.125W J LEAD TOP
(Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs10 pcs25 pcs
50 pcs100 pcs250 pcs
Product parameter
Osa numero SMUA500PET Valmistaja Ohmite
Kuvaus TRIMMER 50 OHM 0.125W J LEAD TOP Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 77201 pcs Tietolomake SMU Series
Kategoria Potentiometrit, muuttuva vastus Toleranssi ±20%
päättyminen Style J Lead lämpötila kerroin ±250ppm/°C
Koko / Dimension Square - 0.134" L x 0.126" W x 0.079" H (3.40mm x 3.20mm x 2.00mm) Sarja SMU
resistiivinen Material Cermet paneeli tila 50 Ohms
Virta (wattia) 0.125W, 1/8W Pakkaus Original-Reel®
Muut nimet SMUA500PETDKR Kierrosten lukumäärä 1
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Valmistajan toimitusaika 12 Weeks Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Yksityiskohtainen kuvaus 50 Ohms 0.125W, 1/8W J Lead Surface Mount Trimmer Potentiometer Cermet 1 Turn Top Adjustment säätö Tyyppi Top Adjustment