Koti > Tuotteet > releet > Teho releet, yli 2 ampeeria > G2R-2-AC24
G2R-2-AC24
G2R-2-AC24
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta G2R-2-AC24 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero G2R-2-AC24
Valmistaja Omron
Kuvaus RELAY GEN PURPOSE DPDT 5A 24V
(Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs10 pcs25 pcs50 pcs
100 pcs300 pcs500 pcs
Product parameter
Osa numero G2R-2-AC24 Valmistaja Omron
Kuvaus RELAY GEN PURPOSE DPDT 5A 24V Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 13900 pcs Tietolomake G2R VDC (Rated Coil Voltage)
Kategoria releet Turn On Jännite (max) 19.2 VAC
Sammuta Voltage (Min) 7.2 VAC päättyminen Style PC Pin
kytkentäjännite 380VAC, 125VDC - Max Sarja G2R