Koti > Tuotteet > releet > Teho releet, yli 2 ampeeria > G2R-2-AC240
G2R-2-AC240
G2R-2-AC240
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta G2R-2-AC240 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero G2R-2-AC240
Valmistaja Omron
Kuvaus RELAY GEN PURPOSE DPDT 5A 240V
(Yhdysvaltain dollareina)
100 pcs
Product parameter
Osa numero G2R-2-AC240 Valmistaja Omron
Kuvaus RELAY GEN PURPOSE DPDT 5A 240V Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 6130 pcs Tietolomake G2R VDC (Rated Coil Voltage)
Kategoria releet Turn On Jännite (max) 192 VAC
Sammuta Voltage (Min) 72 VAC päättyminen Style PC Pin
kytkentäjännite 380VAC, 125VDC - Max Sarja G2R
Release Time 10ms Relay Type General Purpose
Pakkaus Tray Muut nimet G2R2AC240
Käyttölämpötila -40°C ~ 70°C Toiminta-aika 15ms
Asennustyyppi Through Hole Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
ominaisuudet Sealed - Flux Protection Yksityiskohtainen kuvaus General Purpose Relay DPDT (2 Form C) 240VAC Coil Through Hole
Ota Arvostelu (Current) 5A Yhteydenotto Material Silver Alloy
Yhteydenottolomake DPDT (2 Form C) Coil Voltage 240VAC
Coil Type Non Latching Coil Resistance 30 kOhms
Coil Virta 0.9 VA Coil Current 3.8mA
Liittyvät tuotteet
G2R-1Z4 DC24 Image
  • Osa#:G2R-1Z4 DC24
  • valmistajat:Omron
  • Kuvaus:RELAY GEN PURPOSE SPDT 5A 24V