Koti > Tuotteet > Tuulettimet, lämpöhuolto > DC-tuulettimet > OD1238-24HSS02A
OD1238-24HSS02A
OD1238-24HSS02A
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta OD1238-24HSS02A luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero OD1238-24HSS02A
Valmistaja Orion Fans
Kuvaus FAN AXIAL 120X38.5MM 24VDC WIRE
(Yhdysvaltain dollareina)
520 pcs
Product parameter
Osa numero OD1238-24HSS02A Valmistaja Orion Fans
Kuvaus FAN AXIAL 120X38.5MM 24VDC WIRE Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Kategoria Tuulettimet, lämpöhuolto Leveys 38.50mm
Paino - Voltage Range -
Jännite - Rated 24VDC päättyminen 3 Wire Leads
staattinen paine 0.240 in H2O (59.8 Pa) Koko / Dimension Square - 120mm L x 120mm H
Sarja OD1238 RPM 2800 RPM
Virta (wattia) 7.00W Muut nimet OD1238-24HSS02AX