Koti > Tuotteet > Tuulettimet, lämpöhuolto > DC-tuulettimet > OD1238-24HTB
OD1238-24HTB
OD1238-24HTB
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta OD1238-24HTB luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero OD1238-24HTB
Valmistaja Orion Fans
Kuvaus FAN AXIAL 120X38.5MM 24VDC TERM
(Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs10 pcs25 pcs
100 pcs250 pcs500 pcs
Product parameter
Osa numero OD1238-24HTB Valmistaja Orion Fans
Kuvaus FAN AXIAL 120X38.5MM 24VDC TERM Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Kategoria Tuulettimet, lämpöhuolto Leveys 38.50mm
Paino - Voltage Range -
Jännite - Rated 24VDC päättyminen 2 Terminals
staattinen paine 0.240 in H2O (59.8 Pa) Koko / Dimension Square - 120mm L x 120mm H
Sarja OD1238 RPM 2800 RPM
Virta (wattia) 7.00W Muut nimet 1053-1159