Koti > Tuotteet > Tuulettimet, lämpöhuolto > DC-tuulettimet > OD3006-12MB
OD3006-12MB
OD3006-12MB
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta OD3006-12MB luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero OD3006-12MB
Valmistaja Orion Fans
Kuvaus FAN AXIAL 30X6MM BALL 12VDC WIRE
(Yhdysvaltain dollareina)
Get a quote
Product parameter
Osa numero OD3006-12MB Valmistaja Orion Fans
Kuvaus FAN AXIAL 30X6MM BALL 12VDC WIRE Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 4036 pcs Tietolomake AC,DC Part Number GuideOrion Fan Catalog
Kategoria Tuulettimet, lämpöhuolto Leveys 6.00mm
Paino - Voltage Range -
Jännite - Rated 12VDC päättyminen 2 Wire Leads
staattinen paine - Koko / Dimension Square - 30mm L x 30mm H