Koti > Tuotteet > Laatikot, kotelot, telineet > Rack Thermal Management > OD300S-12
OD300S-12
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta OD300S-12 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero OD300S-12
Valmistaja Orion Fans
Kuvaus 3 FAN TRAY DC 12V 330CFM SHORT
Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
In Stock 486 pcs
vertailuhinta
(Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
Product parameter
Osa numero OD300S-12 Valmistaja Orion Fans
Kuvaus 3 FAN TRAY DC 12V 330CFM SHORT Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 486 pcs Tietolomake AC,DC Fan Trays Datasheet
Kategoria Laatikot, kotelot, telineet Paino -
Jännite - Input 12VDC Tyyppi Fan Tray
tekniset tiedot Fan Tray, DC, 3 Fans, 330 CFM Koko / Dimension 14.00" L x 19.00" W x 1.75" H (355.6mm x 482.6mm x 44.4mm)
Toimitustiedot Shipped from Digi-Key Sarja OD300
Muut nimet OD300S-12X Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Valmistajan toimitusaika 20 Weeks Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Yksityiskohtainen kuvaus Rack Fan Tray, DC, 3 Fans, 330 CFM 14.00" L x 19.00" W x 1.75" H (355.6mm x 482.6mm x 44.4mm)