Koti > Tuotteet > Tuulettimet, lämpöhuolto > DC-tuulettimet > OD8025-24HS
OD8025-24HS
OD8025-24HS
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta OD8025-24HS luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero OD8025-24HS
Valmistaja Orion Fans
Kuvaus FAN AXIAL 80X25MM 24VDC WIRE
Product parameter
Osa numero OD8025-24HS Valmistaja Orion Fans
Kuvaus FAN AXIAL 80X25MM 24VDC WIRE Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Kategoria Tuulettimet, lämpöhuolto Leveys 25.00mm
Paino - Voltage Range -
Jännite - Rated 24VDC päättyminen 2 Wire Leads
staattinen paine 0.160 in H2O (39.8 Pa) Koko / Dimension Square - 80mm L x 80mm H
Sarja OD8025 RPM 3100 RPM
Virta (wattia) 1.44W Muut nimet OD8025-24HSX
OD802524HS
Käyttölämpötila -4 ~ 167°F (-20 ~ 75°C) melu 35.0 dB
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Materiaali - Frame Polybutylene Terephthalate (PBT)
Materiaali - Blade Polybutylene Terephthalate (PBT) Valmistajan toimitusaika 19 Weeks
Lifetime @ Temp. 30000 Hrs @ 45°C Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant