Koti > Tuotteet > Tuulettimet, lämpöhuolto > DC-tuulettimet > OD8025-24HSS02A
OD8025-24HSS02A
OD8025-24HSS02A
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta OD8025-24HSS02A luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero OD8025-24HSS02A
Valmistaja Orion Fans
Kuvaus FAN AXIAL 80X25MM 24VDC WIRE
(Yhdysvaltain dollareina)
520 pcs
Product parameter
Osa numero OD8025-24HSS02A Valmistaja Orion Fans
Kuvaus FAN AXIAL 80X25MM 24VDC WIRE Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Kategoria Tuulettimet, lämpöhuolto Leveys 25.00mm
Paino - Voltage Range -
Jännite - Rated 24VDC päättyminen 3 Wire Leads
staattinen paine 0.160 in H2O (39.8 Pa) Koko / Dimension Square - 80mm L x 80mm H
Sarja OD8025 RPM 3100 RPM
Virta (wattia) 2.40W Muut nimet OD8025-24HSS02AX