Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Alumiini - Polymeerikondensaattorit > 16SEPC180MX
16SEPC180MX
16SEPC180MX
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta 16SEPC180MX luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero 16SEPC180MX
Valmistaja Panasonic
Kuvaus CAP ALUM POLY 180UF 20% 16V T/H
(Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs10 pcs100 pcs500 pcs
1000 pcs2500 pcs5000 pcs
Product parameter
Osa numero 16SEPC180MX Valmistaja Panasonic
Kuvaus CAP ALUM POLY 180UF 20% 16V T/H Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 159552 pcs Tietolomake 16SEPC180MX View All Specifications
Kategoria kondensaattorit Jännite - Rated 16V
Tyyppi Polymer Toleranssi ±20%
Surface Mount Land Koko - Koko / Dimension 0.315" Dia (8.00mm)
Sarja OS-CON™, SEPC Ripple Current @ Low Frequency 250mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 5A @ 100kHz Arvioinnit -
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case Radial, Can
Muut nimet P16295 Käyttölämpötila -55°C ~ 105°C
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Valmistajan toimitusaika 9 Weeks Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Lead Spacing 0.138" (3.50mm) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Korkeus - Istuva (Max) 0.354" (9.00mm) ESR (Equivalent Series Resistance) 10 mOhm
Yksityiskohtainen kuvaus 180µF 16V Aluminum Polymer Capacitor Radial, Can 10 mOhm 5000 Hrs @ 105°C kapasitanssi 180µF