Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Alumiini - Polymeerikondensaattorit > 16SEPF1000M
16SEPF1000M
16SEPF1000M
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta 16SEPF1000M luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero 16SEPF1000M
Valmistaja Panasonic
Kuvaus CAP ALUM POLY 1000UF 20% 16V T/H
(Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs10 pcs100 pcs500 pcs
1000 pcs2500 pcs5000 pcs
Product parameter
Osa numero 16SEPF1000M Valmistaja Panasonic
Kuvaus CAP ALUM POLY 1000UF 20% 16V T/H Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 83035 pcs Tietolomake 16SEPF1000M View All Specifications
Kategoria kondensaattorit Jännite - Rated 16V
Tyyppi Polymer Toleranssi ±20%
Surface Mount Land Koko - Koko / Dimension 0.394" Dia (10.00mm)
Sarja OS-CON™, SEPF Ripple Current @ Low Frequency 270mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 5.4A @ 100kHz Arvioinnit -
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case Radial, Can
Muut nimet P16300 Käyttölämpötila -55°C ~ 105°C
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Valmistajan toimitusaika 9 Weeks Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Lead Spacing 0.197" (5.00mm) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Korkeus - Istuva (Max) 0.512" (13.00mm) ESR (Equivalent Series Resistance) 12 mOhm
Yksityiskohtainen kuvaus 1000µF 16V Aluminum Polymer Capacitor Radial, Can 12 mOhm 5000 Hrs @ 105°C kapasitanssi 1000µF